Oferta


➲ Opiekun oferty: Kliknij, aby pokazać numer kontaktowy
 Podaj e-mail lub tel. komórkowy, wyślemy na niego numer kontaktowy:

SPAŁA - Bajkowe kolonie dla milusińskich: 6-12 lat. ZUMBA Kids, Tenis ziemny, Piłka nożna, Pływanie

Spała Łódzkie Polska
Transport:Autokar, Własny
Wyżywienie:śniadanie, Obiad, Kolacja
Zakwaterowanie:Ośrodek wypoczynkowy
Wyposażenie:
  • TV
  • Jadalnia
  • Sala wielofunkcyjna
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Boisko

Symbol oferty:256/18337 Pobierz:  pdf word qr


Cena podstawowa:
pobyt na kolonii wg programu, Dojazd własny WYBIERZ MIASTO JEŚLI AUTOKAR, PROMOCJA First Minute do 15.03.2018 - 100 PLN, ubezpieczenie NNW (5 tys. zł),, Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, 4 posiłki (śniadanie,obiad, podwieczorek, kolacja), zakwaterowanie w O K-S -ZACISZE” 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:
Link do tej oferty: (kliknij pole, aby zaznaczyć treść)
           wydarzenia na facebooku sprzedaż on-line

świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie, program, ubezpieczenie NNW, kadra wychowawcza, opiekę pielęgniarki na tzw. -doraźne wezwanie”, składkę TFG. Cena podstawowa nie obejmuje: dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za imprezy fakultatywne i profile dodatkowe., świadczeń nie zawartych w ofercie.

Bajkowe kolonie dla milusińskich: 6-12 lat

SPAŁA ok. 100 km od Warszawy i ok. 60 km od Łodzi


Kolonie szczególnie polecane dla dzieci wyjeżdżających po raz pierwszy, czekających na wizyty rodziców. Zapewniamy sympatyczną, opiekuńczą kadrę, która nie tylko interesująco i bezpiecznie zorganizuje codzienne zajęcia ale również pomoże ułożyć rzeczy w szafie, przytuli i wysłucha, opowie bajkę. Podczas pobytu dzieci zwiedzają wiele ciekawych miejsc, poszerzają swoją wiedzę, uczą się samodzielności.

OPIS OPIS

SPAŁA - znana miejscowość wypoczynkowa w centralnej Polsce nad rzeką Pilicą, na terenie dawnej Puszczy Pilickiej, obecnie Spalskiego Parku Krajobrazowego. Posiada dobre warunki klimatyczne, dawniej letnia rezydencja prezydentów Polski.

ZAKWATEROWANIE ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy "ZACISZE” (http://www.naturatour.pl/strona/osrodek/9/Spa%C5%82a+Zacisze) , usytuowany w otoczeniu zieleni, Pokoje 2,3-osobowe z łazienkami, telewizorami, lodówką. Ośrodek dysponuje: boiskiem sportowym, placem zabaw, ogrodem do grillowania, stołem do pimg-ponga i bilardowym, rowerami, jadalnią, salami konferencyjnymi ze sprzętem multimedialnym, kawiarnią, jacuzzi, pokojem zabaw. Teren ośrodka ogrodzony i monitorowany, Około 1 km od ośrodka ‘Zacisze” płynie rzeka Pilica (w -Zaciszu” kolonie realizowane w turnusie 02.07.-12.07.2018 i 12.07.-22.07.2018)
lub
Ośrodek Wypoczynkowy FWP "Miś” (https://www.fwp.pl/spala_mis.html) pokoje 2,3 - osobowe z łazienkami, TV i balkonami, Ośrodek dysponuje: świetlicą, stołówką, stołem do ping-ponga, boiskiem sportowym, salą zabaw, położony niedaleko Pilicy. (w -Misiu” kolonie realizowane w turnusie 01.08.-10.08.2018)

PROGRAM PROGRAM

1. wycieczka autokarowa do Bałtowskiego Parku Jurajskiego (www.juraparkbaltow.pl): zwiedzanie Jura Parku - podróż w czasie przez okresy geologiczne, obejrzenie rekonstrukcji, dinozaurów, zwiedzanie Zwierzyńca Bałtowskiego, przejażdżka amerykańskim schoolbusem, możliwość, spotkania -oko w oko” ze zwierzętami żyjącymi w Afryce, Ameryce, Australii, Eurazji, spływ tratwami rzeka Kamienną, wysłuchanie legend opowiedzianych przez flisaków lub wizyta w Parku Rozrywki w Bałtowie (wybór imprezy na miejscu w uzgodnieniu z uczestnikami),
2. wycieczka autokarowa - "Śladami zbója Madeja i diabła z Nagórzyc”, wycieczka do rezerwatu "Niebieskie Źródła" - jednego z najpiękniejszych i najciekawszych wywierzysk krasowych Europy, również miejsca schronienia dzikiego ptactwa oraz bogatej roślinności, zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej "Grot Nagórzyckich”, zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim, na zakończenie zabawa na kręgielni, zwiedzanie kompleksu bunkrów "Konewka”
3. zwiedzanie VII Dywizjonu Lotniczego, przeznaczonego do wsparcia ogniowego, desantowania, transportu powietrznego oraz zabezpieczenia pododdziałów szturmowych kawalerii powietrznej na polu walki
4. Przygoda z tańcem czyli ZUMBA Kids-Kids Jr - opanowała już cały świat. To genialne połączenie tańców latynoamerykańskich, elementów fitness oraz zabawy, poprawiają sylwetkę, kondycję, wprawiają w dobre samopoczucie. Kroki nie są skomplikowane i każdy dobrze się bawi - bo o to chodzi - o dobrą zabawę bez przymusu ćwiczeń. dodatkowo trener przekaże wiedzę na temat ruchu i zdrowego odżywiania. w turnusie, kilkakrotne zajęcia pod okiem profesjonalnego instruktora.
5. Zajęcia na basenie Centralnego Ośrodka Sportu, wizyta w Edukacyjnym Centrum Pożarnictwa,
6. Zajęcia z Adrenaliną w tle” - wizyta w Parku Linowym Adrenalina w Spale, beztroska, bezpieczna zabawa zajęcia dostosowane do wieku uczestników,
7. wizyta na pirackim statku - piracka przygoda - zabawy w wodzie, szukanie ukrytego skarbu przy pomocy pirackiej mapy sprzed lat. Festiwal Talentów.
8. Zaczarowany Las - wyprawa po kwiat paproci oraz wiele zabaw z Królewną Śnieżką, Kopciuszkiem, Kubusiem Puchatkiem. Indiańska Wioska - jak zbudować wigwam, wybór Wodza Wioski, najpiękniejszej Indianki, Najśmieszniejszego Indianina.
9. Bajkowy Dzień (prezentacja bajek).
10. Dzień w Dżungli - wycieczka do lasu, wybór Mistrza lasu, konkurs -Jak się czesał Tarzan i Jane”, polowanie na tygrysa - podchody.
11. Dzień dobrego humoru - konkurs na najzabawniejsze historyjki, wierszyki, rysowanie karykatur.
12. Dzień sportu -na wesoło”.
13. Szkoła dobrych manier
14. Zajęcia plastyczne, wycieczki piesze , gry, konkursy, ogniska, dyskoteki.

Podczas kolonii dzieci zdobywają różne stopnie np. wodnik, botanik, podróżnik oraz odznaki i tytuły np. Złoty Mikrofon (dla najlepszego śpiewaka), Pomysłowy Dobromir (za pomysłowość i twórcze rozwiązywanie problemów), Niewidzialnej Ręki (dla kolonisty, który często bezinteresownie pomagał innym) itp.

WYŻYWIENIE WYŻYWIENIE

W stołówce ośrodka: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek); pierwsze świadczenie: obiad w pierwszym dniu turnusu, ostatnie świadczenie: obiad w ostatnim dniu turnusu

TRANSPORT TRANSPORT

Dojazd własny lub Autokarem
Autokar lub bus: z Warszawy + 80 zł, z Łodzi + 80 zł, z Lublina + 150 zł.
Wyjazdy realizowane przy min. 7 uczestnikach.
Dojazd własny: przyjazd uczestnika z rodzicami do ośrodka na godz. 13.00, odbiór uczestnika w ostatnim dniu ok. 12.00

PROFILE PROFILE

1. Poczuj się jak ryba w wodzie! - warsztat pływacki nauka pływania - 8 zajęć po 45 min. lekcji z nauki i doskonalenia pływania - 130 zł.
2. Warsztat tenisa ziemnego dla początkujących - cenie 8 lekcji tenisa ziemnego po 45 minut - 150 zł.
3. Autokarowa wycieczka do Uniejowa - pobyt w Kompleksie Basenów Termalnych - 140 zł.
4. Vademecum młodego piłkarza - cena 100 żł.

UBEZPIECZENIE UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie NNW AXA (5.000) .
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

UBEZPIECZENIE DOBROWOLNE UBEZPIECZENIE DOBROWOLNE

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji TUiR AXA Polska

UWAGI UWAGI

Wszystkie imprezy fakultatywne i profile odbywają się w przypadku zgłoszenia się minimum 15 uczestników.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezęDojazd na imprezę
Lublindo potwdo potwdo potw
ŁódźParking dla autokarów przy CH Manufaktur11:0017:00
Warszawaul. Niemcewicza 17 (dawniej hotel Harctur) - zatoczka dla autokarów8:3014:30

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-07-02 - 2018-07-12   (Poniedziałek - Czwartek) 11 1440 PLN1340 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-07-12 - 2018-07-22   (Czwartek - Niedziela) 11 1440 PLN1340 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-08-01 - 2018-08-10   (środa - Piątek) 10 1550 PLN1450 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
Komentarze (0)
Ocena: 0

Jeśli masz pytanie, skorzystaj z formularza kontaktowego...
Vitruvius.pl - administrator tego portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dziękujemy za dodanie komentarza.

Zarejestruj się w systemie lojalnościowym i zbieraj za każdą opinię 50 punktów lojalnościowych i wymieniaj punkty na nagrody.

Przewodniki